נגישות נגישות
עגלת קניות (0)
 • עגלת הקניות שלך ריקה!

 • לוח היתד (Pegboard)

  • לוח היתד
  • קוד מוצר: 330108
  0 ביקורות
  במלאי
  • ₪ 780

  סימולטור הספורט שלנו

   - קרש טיפוס Pegboard הוא 

  סימולטור פשוט ויעיל מאוד לחיזוק הזרועות, פלג הגוף העליון והשרירים.  לוח הטיפוס האנכי משמש באימוני מטפסים בפרט מטפסי סלעים, מתאבקים, טריאתלטים וקרוספיטרים.  זהו המאמן ההכרחי לאימוני טיפוס וקרוספיט.  קרש הטיפוס pegboard הוא עם מישור שקוף באורכים שונים עם חורים, המוצמד לקיר, הן אנכית והן אופקית.  הרמת הגוף מתרחשת רק עקב עבודת שרירי הזרועות וחגורת הכתפיים, ללא השתתפות הרגליים.


  מהות האימון עם לוח הטיפוס היא שהמתאמן, מרים בידיו שתי יתדות ומעביר אותן לתוך החורים של הלוח, נדרש לטפס למעלה ולרדת בחזרה.


  במבט ראשון מדובר בסימולטור פשוט, אך מבחינת יעילותו והכללת קבוצות שרירים מסוימות של הגוף וכן, שרירים מייצבים במהלך האימון - אין לו אח ורע.  במהלך האימון, העומס שמופעל משלב אלמנטים סטטיים ודינמיים.  בעבודה נכונה עם המשקל שלו, אדם מבצע מספר רב של פעולות הדורשות משיכת גוף ותליה, במישורים שונים עם אמפליטודות שונות.


   שיעורים על לוח ה-pegboard ישפרו את צורת הגוף, יהפכו את הרצועות, הגידים לחזקות, יחזקו את כוח האחיזה וסיבולת הכוח של שרירי הגוף לפעמים.


   לשים לב!  כאשר מתאמנים על לוח טיפוס, חשוב להקפיד על כללי הבטיחות וטכניקת האימון!


   מתחת ללוח - חייבים להיות מחצלות התעמלות או משטח רך.  יש להקדים את השיעורים על הלוח בתרגילי הכנה: היכולת למשוך את המוט האופקי, טיפוס על חבל ללא השתתפות של רגליים.


   העדיפות היא להתחיל להתאמן על לוח אנכי.  יש לבצע את העלייה באיטיות, בקצב קבוע, תוך הקפדה על הטכניקה הנכונה ותמיד לאחר חימום טוב.

  מאפיינים עיקריים
  גובה 120 ס״מ
  חומר ייצור דיקט אקולוגי 40 מ״מ
  רוֹחַב 30 ס״מ
  כתיבת ביקורת

  יחד עם המוצר הזה, אנשים קונים

  Модули для Opencart