נגישות נגישות
עגלת קניות (0)
 • עגלת הקניות שלך ריקה!

 • פינת ספורט IQID לבן לילדים עם סט חבלים שלם כחול

   אזל במלאי
  • פינת ספורט IQID לבן לילדים עם סט חבלים שלם כחול
  • קוד מוצר: 320115-2
  0 ביקורות
  אזל במלאי
  • ₪ 2,450

  הביטוי “כל דבר גאוני הוא פשוט”.

  סולם השוודי הוא, אכן, ציוד ספורט רב-תכליתי שניתן להתקין בכל מקום, בין אם זה מכון כושר, דירה או סתם ברחוב. במשך יותר ממאה שנים, הקיר השוודי נחשב למכונת הכושר הפונקציונלית ביותר.

  בייצור פינת הספורט יסמין משתמשים באורן מלא (אשור) באיכות גבוהה, כל החלקים מעובדים בקפידה ומכוסים בכמה שכבות של לכה בטוחה ללא ריח, מה שמגדיל את חיי השירות של הקיר השוודי, כל הברגים הגלויים נסגרים בעזרת מכסים לברגים. השימוש בקורות אשור מאפשר לעמוד בעומס של עד 120 ק”ג. סידור האלמנטים של ערכת החבלים אפשרי הן מצד ימין והן מצד שמאל.

  פינת הספורט יסמין מתאימה לכל המשפחה: הורים יכולים להשתמש במוט האופקי העליון עם שתי קורות הרוחב כדי להרים את עצמם ולהיתלות הפוך, וילדים ישמחו לשלוט בכל האלמנטים של ערכת החבלים.

  המתח הנע יהיה מעניין גם לילדים וגם למבוגרים: אפשר להיתלות, להתנדנד, להסתובב, להרים את עצמך, להתרומם ממנו, להטות לצדדים ולפניך, ועוד תרגילים רבים אחרים. כנדנדה, המתח הנע אינו רק סוג של בידור, אלא גם אמצעי להרגעת מערכת העצבים.

  סולם החבלים מפתח אחיזה חזקה, מסייע בפיתוח תחושת שיווי משקל, משפר את קואורדינציית התנועות ומפעיל עומס כמעט על כל קבוצות השרירים. הסולם עוזר להכשיר את מנגנון שיווי המשקל – לאחר שלמד לעלות על הסולם המתנדנד, התינוק שלך לא יקבל מחלת ים בכלי רכב.

  טבעות ההתעמלות תופסות מיד את תשומת לבו של הילד. הם ניתנות להתאמה בקלות לגובה ועוזרות לבצע מגוון תרגילים: תלייה, פריקה, שכיבות סמיכה, כמו על קורות, סלטות ועמידה הפוכה עם תמיכה בטבעות וכל תרגיל אחר שימציאו הילדים עצמם.

  החבל הוא אלמנט נפלא במשחק. לילד שלך קל יותר ללמוד לטפס על חבל הודות למספר קשרים שנקשרו במרווחים קבועים, והוא יתלהב, יתנדנד ויתסתובב בשמחה כמו טרזן אמיתי, בעוד שרירי הזרועות, הכתפיים, עמוד השדרה, שרירי הבטן והרגליים יעבדו עם השפעה מקסימאלית בשלב זה.

  צִיוּד
  סט חבלים (טבעות, חבל, טרפז, סולם חבלים) 1 יח'
  סולם שוודי עם מוט אופקי עליון 1 יח'
  מאפיינים עיקריים
  בליטה של ​​המוט האופקי העליון קדימה 60 ס״מ
  גובה 225 ס״מ
  מספר קורות בקיר שוודי 10 יח'
  על מוט אופקי עליון 2 יח'
  רוחב
  מוט אופקי עליון 87 ס״מ
  קיר שבדי 80 ס״מ
  חומר ייצור
  סולם שוודי אורן
  קורות רוחב אפר
  חבל כותנה
  חבל באלמנטים של מערכת החבלים פוליפרופילן
  טבעות מדיקט עמיד למים
  עומס מירבי, ק"ג
  מוטות רוחביים: קורות קיר ומוט אופקי עליון 120 ק״ג
  אלמנטים של סט החבלים 60 ק״ג
  ציפוי
  ציפוי לכות על בסיס מים המיוצרות בפינלנד
  אחריות
  להבטיח 12 חודשים
  כתיבת ביקורת
  Модули для Opencart