אנו מציעים הזדמנויות עבורך ועבור ילדיך

הבחירה בידיים שלך

ילדים פעילים גופנית ברמה גבוהה הם מושלמים יותר מבחינה פיזית, בעלי יציבות חיסונית מוגברת, מבנה גוף נכון, חשיבה טובה ונפש יציבה. התנועה מאפשרת לילד לקבל כל הזמן מידע חדש על הסביבה, על יכולותיו. הוא לומד לשלוט בגופו, להרגיש אותו במרחב, להבין ניסיונות מוצלחים ולא מוצלחים, להמציא צורות תנועה חדשות. נרכשת יכולת מיוחדת של המוח – אינטליגנציה מוטורית, שבזכותה הילד מרגיש בטוח בכל סיטואציה.

תיאום תנועה, זריזות, תחושת מרחב וביטחון עצמי.

כשלומד בבית על קיר שוודי, מטפס על חבלים, תלוי על מוט ועל טבעות, לילד יש הרבה יותר הזדמנות לפתח את הזריזות ותיאום התנועות שלו, ללמוד את גופו ולהיות יותר בטוח יותר בעצמו כל יום.

חיזוק השרירים ושיפור תנועתיות המפרקים

להיתלות על טבעות, חבל או פשוט לטפס לראש סולם חבלים. זה לא קל. ובתחילה, ילדים רבים אינם מאמינים בעצמם, אך הייתם צריכים לראות את עיניהם כאשר הם עצמם מבחינים בהתקדמותם! עם אימון כזה, הגוף מתחזק וחזק, והילד יתחיל להבין שהוא יכול לעשות הרבה ושניתן הרבה דרך ניסיון והתגברות.

יציבה נכונה של הילד וגב בריא.

מחשבים, גאדג’טים – היום הם החברים והעוזרים הטובים ביותר עבור ילדינו. והם אויבי היציבה שלהם וגבם. איננו יכולים לאסור עליהם להשתמש במחשבים, טלפונים, ממירים, אך המשימה שלנו, כהורים, היא למזער נזק זה. מתחמי ילדים מעץ IQID פותרים במידה רבה את הבעיה הזו.

מיומנויות מוטוריות גדולות.

הן אלה שעוזרות לילד להתפתח לא רק פיזית, אלא גם נפשית. ללמוד את עצמך, את היכולות שלך, לעבור את הרגיל זה משהו שמשפר בהחלט את היכולות הקוגניטיביות של ילד וגם של מבוגר.

אנו מציעים פעילויות לכל המשפחה.

בהתחשב בכל היתרונות של הקיר השוודי, יש לזכור נקודה אחת חשובה מאוד. ילדים צריכים להיות בפיקוח תמיד כאשר הם משתמשים במכשיר. אחרי הכל, ילדים מאוד ניידים ופעילים, הם מטפסים מהר מאוד על המתקן. לכן, תמיד היו שם וצפו איך ילדכם מסתדר. למען התעמלות בטוחה, אנו ממליצים לרכוש מזרן ספורט.

הפיזיותרפיסט האמריקאי גלן דומן, מחבר טכניקות משקמות לילדים עם נגעים במערכת העצבים וטכניקות הוראה לכל הילדים (שיטת דומן),

הסביר את הצורך להתחיל מוקדם בהתפתחותם הגופנית של ילדים בכך שהמוח של הילד גדל בזכות השימוש המתמיד בו, וגדילה זו הושלמה למעשה עד גיל שש. ככל שהילד יתחיל לזוז מהר יותר, כך המוח שלו יתפתח מהר יותר.

אנחנו אוהבים את ילדינו

אנחנו רוצים שילדינו יהיו בריאים

אנחנו רוצים שהילדים שלנו יהיו חכמים

אנחנו רוצים שהם יצליחו.

אנחנו רוצים שהם יהיו מאושרים.

כיצד נוכל לעזור להם בכך אם אין לנו מספיק זמן?

כיצד נוכל לעזור להם בכך אם אין לנו מספיק כסף?

כיצד נוכל לארגן אותם אם חסרה לנו סבלנות?

מי יכול לעזור לנו בכך?

IQID הוא פיתרון מקיף להתפתחות ילד בריא

התפתחות פיזית

התפתחות נפשית

התפתחות רגשית